logo

Akkoç Lojistik

Kurumsal

PROJELENDİRME

Projelendirmenin önemini bilen ve sorunsuz bir süreç için uzman bir proje ekibi ile çalışın.

DENEYİMLİ KADRO

İşini severek yapan, iş dinamiklerine hakim, deneyimli bir ekip ile çalışın.

GELİŞMİŞ FİLO

Marka ve modellerini güncelleyen, yeni model araç ve ekipmanlarla hizmet veren yenilikçi filo.
Akkoç Lojistik

Hakkımızda

2004 yılında Ankara’da sadece 3 araç ile başlayan ve bugün tam donanımlı 200 araç ile yurt içinde büyük bir lojistik filosu olarak hizmet eden Akkoç Lojistik firmamız ilk günden bugüne kadar benimsemiş olduğu değerlerden ve çalışma azmimizden hiç taviz vermeden, müşteri önceliklerini her zaman ön planda tutan, kendisini sürekli olarak yenileyen, bilgi ve teknolojik gelişmeleri bünyesinde sürekli uygulayan ve teknolojiyi sürekli takip eden bir anlayış ile hayallerimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Her zaman önceliğimiz güven aşısını sürekli ve kalıcı hale getirerek yeni hedef kitlelere ulaşmak, ve daha da ileri giderek hayallerimizi ve hedeflerimizi “Sınırları Sınırsız Hale Getirmek “ ilkesiyle yola çıktığımız ve bu amaçlarımızla halen yolun başında olduğumuzu, çok fazla yol kat edeceğimize ve her engeli kolaylıkla aşacağımıza bize verdiğiniz güven sayesinde inancımızı her geçen gün artırmaktayız.
Teknolojiyi kullanarak ve sunmuş olduğumuz entegre çözümler ile müşterilerimizin karlılığını ve sadık müşteri bağlılığımızı ve yeni müşterilerimize ulaşmayı, rekabet gücünü yükseltmeyi her zaman ön planda tuttuk.

Vizyonumuz

Entegre lojistik çözümleriyle, müşterilerine lojistik hizmetinden daha fazlasını sunan, bugünkü tecrübeleriyle sektörün yarınına yön veren lojistik firmalarından biri olmak.

Misyonumuz

Küresel sektör tecrübesini yenilikçi ve profesyonel yapısıyla güçlendiren, şeffaf, güvenilir ve stratejik bir çözüm ortağı olmaktır.

Lojistik Uzmanlık İster

Projelendirme

Bunca yıllık tecrübemiz ve dinamik kadromuz ile size özel proje ekibi sayesinde projelerinizin sorunsuz şekilde taşınması için ekonomik çözümler sunuyoruz.

Operasyon

Projelendirdiğimiz taşımalarınız için tecrübeli operasyon ekibi ve yeni model donanımlı araçlarımız ile taşıma sürecinin sorunsuz hale getiriyoruz.

Sorunsuz Teslimat

Yollara hakimiyeti, yaptığı binlerce kilometre ve taşıdığı tonlarca yük sayesinde tüm personelimiz kargolarınızın sorunsuz teslimatı için çalışmakta.

Müşteri Hizmetleri

0312 278 5638
Çalışma Saatleri

09:00 - 18:00
E-Posta Adresi

info@akkoclojistik.com.tr