logo

Kalite Politikamız

Akkoç Lojistik

Hızla yenilenen ve değişen hizmet kalitemiz ile daima siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda kalite politikamızı düzenli olarak gözden geçiriyor ve hizmetlerimizi daha iyi seviyelere çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Değişen sektör şartlarına uygun araç seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz. İhtiyacınız olan araç modellerimiz günümüz şartlarına uygun olarak bünyemize dahil edilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir ve bu kapsamda hizmetlerimizi maksimum seviyeye çıkarmak için yenilenen araç filosu ile hizmet veriyoruz. Araçlarımızın düzenli olarak bakımları yapılmakta olup, hafif ticari ve binek araç seçeneklerimiz ile ihtiyaçlarınıza çözüm buluyoruz.
Hizmette Sınır Tanımıyoruz
Bünyemizde ağır nakliyat, proje, deniz yolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığı ve araç kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Kiralama hizmetini sunduğumuz araçlarımızın bakımı konusunda titizlikle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Son model araç filomuz içerisinde siz de ihtiyaçlarınıza yönelik çeşitli araç modellerini bulabilirsiniz. Genç ve dinamik kadromuz ile sektörün ihtiyaçlarınızı belirleyerek uygun çözümler sunuyoruz. Her daim güvenli taşımacılıkta lider olan firmamız, sektörün ihtiyaçlarına uygun adımlar atmaya devam ediyor. Bu kapsamda hizmet ağımızdan tutunda müşteri memnuniyetine kadar birçok konuda birinci sınıf hizmet sunmak için çalışıyoruz. Kalite politikamızdan taviz vermeden hizmette sınır tanımıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

Deneyimli ve güçlü alt yapımız ile ihtiyaçlarınızı belirleyerek size özel araç seçenekleri ile hizmet veriyoruz. İlkelerimizden taviz vermiyor ve araç kiralama ihtiyaçlarınızda hafif ve ticari araç seçenekleri ile Müşteri gereksinim ve beklentilerini tespit eden kurumumuz kaliteli ve güvenilir adreslerden biri olma yolunda önemli adımlar atmaktadır. Müşteri memnuniyetini ölçmek, analiz etmek, şikayetleri değerlendirmek gibi birçok konuda detaycı çalışma prensibini ilke edinmekteyiz. Bu kapsamda faaliyetlerimizi müşteri memnuniyeti üzerine kurgulayarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Kalitemizden asla taviz vermiyor ve müşteri odaklı hizmetin önemini çok iyi biliyoruz.
Kurumsal hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz deneyimli ve müşteri odaklı çalışanlarımız ile iletişim kurarak ihtiyaçlarına çözüm bizimle kolayca bulabilirler. Kalitemizi belirleyen en önemli faktör mutlu müşteri yelpazemizin sürekli genişlemesidir.